Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Zadzwoń już dziś!

22 396 88 75

693 888 898

i zapytaj o pomiar lub wycenę.


Poniedziałek - Piątek od 8.00 do 16.00

Aktualności

Nowe szerokości żaluzji drewnianych 25mm!

Już dostępne są żaluzje drewniane o szerokości 270cm. Zapytaj nas o szczegóły.

Żaluzje drewniane Warszawa

Żaluzje drewniane to bardzo eleganckie rozwiązanie pasujące zarówno do wnętrz tradycyjnych, jak i tych nowoczesnych. Doskonale pasują do drewnianej stolarki okiennej oraz standardowych okien PCV. Żaluzje drewniane świetnie pasują do stylowych gabinetów a także sal konferencyjnych, dlatego są coraz częściej wybieranym rozwiązaniem dla firm.

Firma Dreżal oferuje żaluzje drewniane o szerokościach listków: 25mm oraz 50mm. Żaluzje 25mm są z reguły montowane do ramy okiennej, natomiast żaluzje 50mm do ściany lub sufitu. Oczywiście zdarzają się wyjątki, ale te zawsze warto skonsultować z doświadczonymi monterami.

Standardowe sterowanie żaluzji to sznurek do podciągania oraz pokrętło do obracania listków. Dla wymagających klientów proponujemy żaluzje drewniane ze sterowaniem elektrycznym. Żaluzje drewniane 50mm są dostępne również z ozdobnym mechanizmem mosiężnym "retro" - z eleganckimi taśmami w standardzie.

Zobacz przykładowe żaluzje drewniane Marki, Targówek i Ząbki:

Czyszczenie żaluzji drewnianych polega na starannym odkurzeniu wszystkich listków. Można to robić pojedynczo, ale jest to czynność dość czasochłonna. Najlepszym sposobem jest obrócenie wszystkich listków w jedną stronę i przetarcie całej żaluzji, a następnie obrócenie ich w kolejne położenie krańcowe i wyczyścić listki z drugiej strony. Należy zwrócić szczególną uwagę na odpowiednią ochronę żaluzji drewnianych przed wilgocią. Jej nadmierny poziom powoduje odkształcanie listków, co ostatecznie powoduje konieczność wymiany żaluzji.