Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Zadzwoń już dziś!

22 396 88 75

693 888 898

i zapytaj o pomiar lub wycenę.


Poniedziałek - Piątek od 8.00 do 16.00

Aktualności

Nowe szerokości żaluzji drewnianych 25mm!

Już dostępne są żaluzje drewniane o szerokości 270cm. Zapytaj nas o szczegóły.

Żaluzje aluminiowe Warszawa

Żaluzje aluminiowe to jedne z najbardziej rozpowszechnionych przesłon okiennych. Ich zaletami są łatwość w utrzymaniu czystości, bogata gama kolorów oraz atrakcyjna cena - żaluzje aluminiowe 25mm to jedne z najtańszych rozwiązań na rynku

Firma Dreżal oferuje żaluzje aluminiowe o trzech szerokościach listków: 16mm, 25mm oraz 50mm. Żaluzje 16 i 25mm są z reguły montowane do ramy okiennej, natomiast żaluzje 50mm do ściany lub sufitu. Oczywiście zdarzają się wyjątki, ale te zawsze warto skonsultować z doświadczonymi monterami.

Standardowe sterowanie żaluzji to sznurek do podciągania oraz pokrętło do obracania listków. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również żaluzje ISO sterowane za pomocą łańcuszka PCV, tak jak klasyczne rolety. Dla wymagających klientów proponujemy żaluzje ze sterowaniem elektrycznym.

Zobacz przykładowe żaluzje aluminowe Targówek, Marki i Ząbki:

Czyszczenie żaluzji aluminiowych polega na starannym odkurzeniu wszystkich listków. Można to robić pojedynczo, ale jest to czynność dość czasochłonna. Najlepszym sposobem jest obrócenie wszystkich listków w jedną stronę i przetarcie całej żaluzji, a następnie obrócenie ich w kolejne położenie krańcowe i wyczyścić listki z drugiej strony.