Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Zadzwoń już dziś!

22 396 88 75

693 888 898

i zapytaj o pomiar lub wycenę.


Poniedziałek - Piątek od 8.00 do 16.00

Aktualności

Nowe szerokości żaluzji drewnianych 25mm!

Już dostępne są żaluzje drewniane o szerokości 270cm. Zapytaj nas o szczegóły.

Rolety rzymskie

Rolety rzymskie to połączenie klasycznej firany lub zasłony z wygodą i funkcjonalnością mechanizmu łańcuszkowego. Tkaniny są mocowane do mechanizmu szynowego rolety poprzez taśmę z rzepem, co ułatwia ich zdejmowanie celem dokładnego czyszczenia.

Firma Dreżal oferuje rolety rzymskie zarówno z tkanin firanowych jak i zasłonowych. Tkaniny mogą się układać w fałdy - klasyczne rolety rzymskie, lub też posiadać bufiaste zakończenie - wersja austriacka. Bogata kolekcja tkanin pozwoli zadowolić gusta nawet najbardziej wymagających klientów.

Standardowe sterowanie rolet to łańcuszek PCV lub sznurek. Dla wymagających klientów proponujemy rolety ze sterowaniem elektrycznym.

Zobacz przykładowe rolety rzymskie

Konstrukcja rolety rzymskiej pozwala na relatywnie proste odczepienie tkaniny roletowej od mechanizmu. Dzięki temu możemy je czyścić tak jak zwykłe firany czy zasłony, oddając je do pralni chemicznej.