Dreżal – producent żaluzji drewnianych i rolet

Żaluzje poziome

Żaluzje aluminiowe Warszawa

Żaluzje aluminiowe to jedne z najbardziej rozpowszechnionych przesłon okiennych. Ich zaletami są łatwość w utrzymaniu czystości, bogata gama kolorów oraz atrakcyjna cena – żaluzje aluminiowe 25mm to jedne z najtańszych rozwiązań na rynku. Stanowią więc świetny wybór do mieszkań i domów na wynajem, ale nie tylko. Żaluzje aluminiowe polecamy montować naszym Klientom z Warszawy i okolic również w biurach.

Żaluzje aluminiowe od sprawdzonego producenta

Firma Dreżal oferuje żaluzje aluminiowe o trzech szerokościach listków: 16 mm, 25 mm oraz 50 mm. Żaluzje 16 i 25 mm są z reguły montowane do ramy okiennej, natomiast żaluzje o szerokości 50 mm do ściany lub sufitu. Oczywiście zdarzają się wyjątki, ale te zawsze warto skonsultować z doświadczonymi monterami. Tak bogata oferta sprawia, że wśród przygotowanych przez nas propozycji każdy znajdzie coś dla siebie. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem żaluzji aluminiowych nie tylko Klientów ze stolicy, ale również z Ząbek czy Marek.

Sterowanie i czyszczenie żaluzji aluminiowych

Standardowe sterowanie żaluzji to sznurek do podciągania oraz pokrętło do obracania listków. W naszej ofercie znajdziecie również żaluzje ISO sterowane za pomocą łańcuszka PCV, tak jak klasyczne rolety. Dla wymagających Klientów proponujemy żaluzje ze sterowaniem elektrycznym. Czyszczenie żaluzji aluminiowych polega na starannym odkurzeniu wszystkich listków. Można to robić pojedynczo, ale jest to czynność dość czasochłonna. Najlepszym sposobem jest obrócenie wszystkich listków w jedną stronę i przetarcie całej żaluzji, a następnie obrócenie ich w kolejne położenie krańcowe i wyczyścić listki z drugiej strony.

Mieszkasz na warszawskim Targówku, a może w Ząbkach lub Markach? Zobacz przykładowe żaluzje aluminiowe:

Jeśli szukasz przesłon okiennych, które są wykonane z wysokiej jakości materiałów, jednocześnie stanowiąc produkt przystępny cenowo, żaluzje aluminiowe od firmy Dreżal to najlepsze rozwiązanie dla Ciebie. Zapraszamy do kontaktu Klientów z Warszawy i okolic!

Żaluzje drewniane Warszawa

Żaluzje drewniane to bardzo eleganckie rozwiązanie pasujące zarówno do wnętrz tradycyjnych, jak i tych nowoczesnych. Doskonale komponują się one z drewnianą stolarką okienną oraz standardowymi oknami PCV. Żaluzje drewniane świetnie pasują do stylowych gabinetów, a także sal konferencyjnych, dlatego są coraz częściej wybieranym rozwiązaniem dla firm. Z tego powodu w Dreżal proponujemy wysokiej klasy produkty, które z pewnością spełnią oczekiwania Klientów z Warszawy, Ząbków, Marek oraz pobliskich miejscowości.

Oferta żaluzji drewnianych dla Klientów z Targówka i nie tylko

Firma Dreżal oferuje żaluzje drewniane o szerokościach listków: 25 mm oraz 50 mm. Modele 25 mm są z reguły montowane do listwy przyszybowej w ramie okiennej, mogą być również instalowane do ramy przy pomocy wieszaków bezinwazyjnych, natomiast żaluzje 50 mm do ściany lub sufitu. Oczywiście zdarzają się wyjątki, ale te zawsze warto skonsultować z doświadczonymi monterami. Nasi specjaliści z Warszawy doradzą odpowiednie rozwiązanie w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Sterowanie drewnianymi żaluzjami od firmy Dreżal w Warszawie

Standardowe sterowanie żaluzji o szerokości 25 mm to sznurek do podciągania oraz pokrętło do obracania listków, natomiast żaluzje 50 mm podnosi się tak samo, ale kąt ustawienia listków ustala się za pomocą dodatkowych sznurków. Dla wymagających Klientów proponujemy żaluzje drewniane ze sterowaniem elektrycznym. Nasze produkty 50 mm są dostępne również z ozdobnym mechanizmem mosiężnym "retro" – z eleganckimi taśmami w standardzie. Zapraszamy do skorzystania z oferty drewnianych żaluzji Dreżal na terenie Białołęki, Targówka, innych dzielnic stolicy oraz okolicznych miast.

Zobacz przykładowe żaluzje drewniane Marki, Targówek i Ząbki:
Pielęgnacja drewnianych żaluzji – Ząbki oraz okolice

Czyszczenie żaluzji drewnianych oferowanych w firmie Dreżal w Warszawie polega na starannym odkurzeniu wszystkich listków. Można to robić pojedynczo, ale jest to czynność dość czasochłonna. Najlepszym sposobem jest obrócenie wszystkich listków w jedną stronę i przetarcie całej żaluzji, a następnie obrócenie ich w kolejne położenie krańcowe oraz wyczyszczenie z drugiej strony. Należy zwrócić szczególną uwagę na odpowiednią ochronę żaluzji drewnianych przed wilgocią. Jej nadmierny poziom powoduje odkształcanie listków, co ostatecznie powoduje konieczność wymiany.

Żaluzje pionowe

Vertikale

Vertikale, czyli żaluzje pionowe to rozwiązanie najlepiej pasujące do powierzchni biurowych. Vertikale najlepiej sprawdzają się przy zasłanianiu wysokich okien – wtedy uzyskujemy niedrogie, a wyjątkowo praktyczne rozwiązanie.

Firma Dreżal oferuje vertikale o szerokościach pasów: 50mm, 89mm oraz 127mm. Pasy do żaluzji pionowych mogą być wykonane z aluminium, PCV lub tkanin poliestrowych. W naszej ofercie znajdą Państwo bogaty wybór tkanin, również te z atestami niepalności oraz higienicznym. Vertikale są z reguły montowane do ściany lub sufitu, tak jak klasyczny karnisz.

Standardowe sterowanie żaluzji to sznurek do przesuwania i obracania listków. Dla wymagających klientów proponujemy vertikale ze sterowaniem elektrycznym.

Czyszczenie vertikali polega na starannym odkurzeniu lub wypraniu pasów vertikalowych. Najlepiej zlecić to firmie specjalizującej się w tego typu usługach. Jeżeli chcemy to zrobić we własnym zakresie, to powinniśmy odczepić pasy, zanurzyć je w wodzie (do 30 stopni) z lekkim detergentem, a następnie zawiesić ponownie na szynie vertikalowej do wyschnięcia.

Panel tracki

Panel Tracki, czyli żaluzje panelowe to rozwiązanie łączące szerokie pasy tkaniny takie jak w roletach z systemem przesuwnym charakterystycznym dla vertikali. Panel tracki, zwane inaczej żaluzjami japońskimi idealnie sprawdzają się przy podziale dużych przestrzeni. Doskonale pasują do nowoczesnych wnętrz loftów.

Firma Dreżal oferuje żaluzje panelowe o różnych szerokościach pasów w wersjach trzy, cztero i pięciotorowych. Panele są przyklejane do specjalnej listwy z rzepem, co pozwala na ich łatwą wymianę, jeżeli zajdzie taka potrzeba. Panele żaluzji japońskich wykonujemy ze wszystkich tkanin roletowych.

Standardowe sterowanie żaluzji japońskich to sznurek do przesuwania paneli. Dla wymagających klientów proponujemy panel tracki ze sterowaniem elektrycznym.

Zobacz przykładowe panel tracki:

Panele tkaniny są czyszczone w podobny sposób, co klasyczne rolety. Najlepiej odświeżać je wilgotną szmatką z niewielką ilością detergentu, natomiast zabrudzenia punktowe można usunąć za pomocą gumki ołówkowej.

Żaluzje plisowane

Żaluzje plisowane Warszawa

Plisy dla Klientów z Białołęki i nie tylko

Żaluzje plisowane – nazywane również plisami – to funkcjonalny system przesłon tkaninowych, który pozwala na zasłonięcie dowolnego fragmentu okna. Plisy o szerokości 20 mm pozwalają zasłonić okno w praktycznie każdym możliwym kształcie – trapezu, okręgu, czy też trójkąta. Tego rodzaju żaluzje łączą w sobie ponadczasową funkcjonalność oraz niezwykłą elegancję. Jako producent oferujemy zarówno sprzedaż, jak i montaż plis na terenie Białołęki, Targówka, a także innych dzielnic Warszawy. Zapraszamy!

Producent plis z Warszawy

W ofercie firmy Dreżal – producenta z siedzibą w Warszawie – znajdziesz żaluzje plisowane w systemie 20 mm. Bogata kolekcja tkanin pozwoli idealnie dopasować plisy do wystroju wnętrza w stylu nowoczesnym, tradycyjnym lub skandynawskim. To także świetne rozwiązanie do różnego rodzaju pomieszczeń biurowych. Chcesz poznać wszystkie warianty kolorystyczne? Skontaktuj się z nami! Zapraszamy Klientów z Marek, Ząbek oraz Warszawy!

Sterowanie plisami – wskazówki producenta

Oferujemy trzy rodzaje sterowania żaluzjami plisowanymi. Pierwszy z nich to sterowanie manualne za pomocą uchwytu z PCV mocowanego do profilu aluminiowego, drugi to sterowanie sznurkiem jak w żaluzjach, a kolejnym sposobem jest wykorzystanie napędu elektrycznego. Dzięki dostępności nowoczesnych opcji jesteśmy pewni, że nawet najbardziej wymagający Klienci znajdą idealne plisy do swojego salonu, kuchni, sypialni, a nawet łazienki lub biura. Jako producent z siedzibą w Warszawie zapraszamy do współpracy mieszkańców Targówka, Białołęki, a także takich miejscowości jak Ząbki czy Marki.

Zobacz przykładowe żaluzje plisowane:
Jak dbać o plisy zamontowane przez producenta z Warszawy?

Żaluzje plisowane czyści się w podobny sposób, co klasyczne materiałowe rolety. Szczególnie polecamy regularne odświeżanie wilgotną ściereczką, można je też „prać” np. w wannie z niewielką ilością delikatnego detergentu, następnie dobrze wypłukać, złożyć i odstawić pionowo na kilkanaście minut, a następnie złożone wysuszyć na grzejniku lub słońcu w zależności od pory roku. Zabrudzenia punktowe natomiast z łatwością usuniesz za pomocą… gumki ołówkowej! Przekonaj się jak praktyczne i łatwe w utrzymaniu są plisy. Zapraszamy Klientów z Ząbków, Marek, a także takich dzielnic Warszawy jak Targówek czy Białołęka!

Rolety

Rolety wolnowiszące Warszawa

Rolety wolnowiszące, czyli popularne roletki to jedno z najtańszych rozwiązań na rynku. Można je łączyć z dekoracyjnymi firanami lub stosować jako jedyną przesłonę okienną.

Firma Dreżal oferuje rolety wolnowiszące w kilku systemach. Są to, w zależności od średnicy rury nawojowej: 19mm, 25mm, 38mm oraz 45mm. Bogata kolekcja tkanin pozwoli zadowolić gusta nawet najbardziej wymagających klientów.

Standardowe sterowanie rolet to łańcuszek PCV lub sprężyna. Dla wymagających klientów proponujemy rolety ze sterowaniem elektrycznym.

Zobacz przykładowe rolety wolnowiszące:

Rolety najlepiej odświeżać wilgotną szmatką z niewielką ilością detergentu, natomiast zabrudzenia punktowe można usunąć za pomocą gumki ołówkowej.

Rolety kasetowe Warszawa

Rolety kasetowe to zmodyfikowana wersja klasycznych roletek. Są standardowo wyposażone w kasetę osłaniającą rurkę z tkaniną oraz prowadnice boczne. Rolety kasetowe można łączyć z dekoracyjnymi firanami lub stosować jako jedyną przesłonę okienną.

Firma Dreżal oferuje rolety kasetowe w systemach UNI, Luisa oraz wielkogabarytowych C-Max. Bogata kolekcja tkanin pozwoli zadowolić gusta nawet najbardziej wymagających klientów.

Standardowe sterowanie rolet to łańcuszek PCV lub sprężyna. Dla wymagających klientów proponujemy rolety ze sterowaniem elektrycznym.

Zobacz przykładowe rolety kasetowe:

Rolety najlepiej odświeżać wilgotną szmatką z niewielką ilością detergentu, natomiast zabrudzenia punktowe można usunąć za pomocą gumki ołówkowej.

Rolety rzymskie Warszawa

Rolety rzymskie to połączenie klasycznej firany lub zasłony z wygodą i funkcjonalnością mechanizmu łańcuszkowego. Z uwagi na ich elegancki wygląd czy komfort używania, stosowane mogą być one nie tylko w domach oraz mieszkaniach, ale i np. biurach. Co ważne, tkaniny są mocowane do mechanizmu szynowego rolety poprzez taśmę z rzepem, co ułatwia ich zdejmowanie celem dokładnego czyszczenia. Jesteś z Białołęki lub Targówka? Sprawdź nasze propozycje już dziś!

Dreżal – eleganckie rolety rzymskie dla Klientów z Warszawy

Firma Dreżal oferuje rolety rzymskie, zarówno z tkanin firanowych, jak i zasłonowych. Materiały te mogą układać się w fałdy – klasyczne rolety rzymskie lub też mieć bufiaste zakończenie – wersja austriacka. Jesteśmy przekonani, że bogata kolekcja tkanin pozwoli nam zadowolić gusta nawet najbardziej wymagających Klientów. Skontaktuj się ze specjalistami Dreżal – ciesz się wymarzoną roletą w Twoim domu!

Warszawa, Ząbki i okolice – najlepsze rolety rzymskie w atrakcyjnej cenie

Tym, co nas wyróżnia, jest niewątpliwie w pełni profesjonalne podejście do Klienta. Z przyjemnością doradzimy Ci w wyborze odpowiedniej wersji rolety, pomożemy zdecydować się na kolor, a także wskażemy, w jaki sposób dbać o jej czystość. Choć standardowym sterowaniem rolet rzymskich jest łańcuszek PCV lub sznurek, wymagającym Klientom możemy zaproponować również rolety ze sterowaniem elektrycznych. Dopasuj wariant rolety rzymskiej wprost do Twoich potrzeb i oczekiwań!

Zobacz przykładowe rolety rzymskie:

Niezależnie od tego, czy jesteś z Białołęki, Targówka, czy też spoza Warszawy np. Ząbek, mamy dla Ciebie atrakcyjną ofertę nowoczesnych rolet do różnych pomieszczeń. Ze względu na wygodę korzystania konstrukcja rolety pozwala na relatywnie proste odczepianie tkaniny roletowej od mechanizmu, dzięki czemu można czyścić ją podobnie jak tradycyjną firanę bądź zasłonę – piorąc lub oddając do pralni. Chciałbyś sprawdzić asortyment rolet rzymskich Dreżal na własne oczy? Zapraszamy do naszego salonu w Warszawie!

Rolety zewnętrzne Warszawa

Rolety – dla Klientów z Marek i Warszawy

Rolety zewnętrzne składają się z zachodzących na siebie profili aluminiowych, tworzących swego rodzaju pancerz. Zwiększają bezpieczeństwo naszego domu oraz poprawiają jego właściwości termiczne. Firma Dreżal oferuje klasyczne rolety zewnętrzne oraz modele ze wzmocnionych profili – tak zwane rolety antywłamaniowe. Mogą one być montowane do muru (elewacji) budynku lub we wnęce okiennej. Oferujemy warianty ze sterowaniem ręcznym za pomocą taśmy/sznurka lub korby lub rolety z napędem elektrycznym. Do skorzystania z oferty zapraszamy Klientów z Białołęki w Warszawie, a także Marek i Ząbek.

Eleganckie rolety zewnętrzne od firmy Dreżal z siedzibą w Warszawie

Oferowane przez nas rolety są nie tylko wytrzymałe i zapewniają Klientom maksimum prywatności, ale też stanowią estetyczny dodatek na elewacji budynku. Aluminiowe profile tworzą sztywną barierę chroniącą mieszkanie przed dostępem zwierząt czy niepowołanych osób. Zamknięcie rolet pozwala np. w letnie, upalne dni zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom, chcącym schronić się przed palącym słońcem lub pozostawić otwarte okno w nocy. To idealne rozwiązanie dla właścicieli lokali mieszczących się na parterze lub ostatnim piętrze budynku.

Zobacz przykładowe rolety zewnętrzne:
Wybierz rolety zewnętrzne dostosowane do koloru okien lub elewacji

W ofercie firmy Dreżal Klienci mogą znaleźć rolety białe, brązowe, drewnopodobne oraz w innych kolorach. Taki wybór daje możliwość dostosowania ich do ogólnej estetyki budynku. Dzięki zastosowaniu napędu ręcznego albo elektrycznego sam możesz zdecydować o sposobie sterowania roletami. Aluminium, w którego zostały wykonane panele jest materiałem odpornym na działanie warunków atmosferycznych – możesz więc mieć pewność, że rolety nie pokryją się korozją, a do ich czyszczenia wystarczy woda z łagodnym detergentem.

Mieszkasz w Ząbkach, Markach albo na Białołęce w Warszawie i szukasz producenta wysokiej jakości rolet zewnętrznych? Umów się na bezpłatny pomiar oraz wycenę. Zapraszamy!

Markizy

Markizy Warszawa

Markizy to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, ceniących odpoczynek na tarasie w upalne dni. Dzięki wysuwanej tkaninie uzyskujemy doskonałą ochronę przed słońcem.

Firma Dreżal oferuje markizy tarasowe oraz balkonowe. Jedne i drugie występują w wersji wolnowiszącej lub kasetowej. Markizy kasetowe charakteryzują się dłuższą eksploatacją, z uwagi na ochronę tkaniny. Bogata kolekcja tkanin pozwoli zadowolić gusta nawet najbardziej wymagających klientów.

Standardowe sterowanie markiz to pokrętło korbowe. Dla wymagających klientów proponujemy markizy ze sterowaniem elektrycznym.

Zobacz przykładowe markizy:

W zależności od materiału do czyszczenia tkaniny markizowej powinniśmy używać wody z dodatkiem rozpuszczalnego detergentu. Do mycia i pielęgnacji nie należy używać środków rysujących powierzchnię, takich jak proszki, twarde szczotki, skrobaczki, itp. Do czyszczenia tkanin z kurzu można używać miękkiej szczotki lub odkurzacza.

Inne

Moskitiery Warszawa

Moskitiery to produkt znacznie zwiększający komfort mieszkania, szczególnie w okresie letnim. Pozwalają nam wypoczywać przy otwartym oknie, bez obaw o dotkliwe ukąszenia owadów. Firma Dreżal z salonem w Warszawie oferuje moskitiery ramkowe, przesuwne i rolowane oraz plisowane. Moskitiery ramkowe, dostępne w kolorach białym, brązowym, antracytowym oraz w kolorach drewnopodobnych, są łatwe w montażu, mogą być zdejmowane po sezonie letnim. Moskitiery rolowane oraz przesuwne dostępne w tych samych kolorach, są stosowane przez cały rok. Również w tych samych odcieniach są moskitiery drzwiowe, które stosujemy do balkonów i tarasów. Nowością są moskitiery plisowane – doskonale sprawdzające się przy zasłanianiu wnęk drzwiowych, jest to bardzo dobre rozwiązanie ze względu na zajmowaną niewielką ilość miejsca na balkonie, mogą być również w bardzo łatwy sposób demontowane na zimę. Pielęgnacja moskitiery polega na usuwaniu z siatki resztek owadów – najwygodniej robić to przy pomocy wilgotnej szmatki czy szczotki z dodatkiem środka myjącego. Należy robić to na tyle uważnie, żeby nie naruszyć naciągu siatki. Zachęcamy mieszkańców Białołęki, Targówka oraz innych dzielnic do kontaktu!

Producent moskitier z siedzibą w Warszawie

Jako producent moskitier dokładamy wszelkich starań, by nasze produkty charakteryzowała wyjątkowa jakość i wysoka estetyka wykonania. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam oferować Klientom wyroby sprawdzone, idealnie pełniące swoją rolę. Nie musisz się obawiać nieprzyjemnych ugryzień czy brzęczenia za uchem! Małe oczka nie przepuszczają insektów, a przy tym moskitiery możesz dobrać tak, by ich wygląd nie zaburzał Twojej koncepcji wykończenia wnętrz. Klientów z Warszawy oraz okolicznych miejscowości zachęcamy do wizyty w salonie! Nasi Konsultanci z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania.

Moskitiery do domu i mieszkania – Warszawa oraz okolice

Niezależnie od tego, czy mieszkasz w domu jednorodzinnym w Ząbkach, czy warszawskim apartamentowcu w samym sercu zabieganej Białołęki lub Targówka, zadbaj o komfortowy sen z moskitierami Dreżal. Zgodnie ze swoimi preferencjami możesz wybrać model całoroczny (rolowany) lub sezonowy, który zdejmiesz z okna wraz z odejściem lata i niechcianych latających gości. Drzwi wejściowe bądź balkonowe zabezpiecz moskitierami plisowanymi, które dzięki swojej funkcjonalności łączą łatwe korzystanie z wejścia oraz ochronę przeciw owadom. Zachęcamy Klientów z Marek iinnych miejscowości w okolicach Warszawy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Zobacz przykładowe moskitiery:

Pielęgnacja moskitiery polega na usuwaniu z siatki resztek owadów – najwygodniej robić to przy pomocy wilgotnej szmatki. Należy robić to na tyle uważnie, żeby nie naruszyć naciągu siatki.

Maty bambusowe

Maty bambusowe to połączenie systemów roletowych z naturalnymi materiałami. Stanowią doskonałą alternatywę dla żaluzji drewnianych. Idealnie pasują do wnętrz urządzonych zarówno w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym.

Firma Dreżal oferuje maty bambusowe w systemie rzymskim oraz rolowanym. Maty rzymskie układają się w dekoracyjne fałdy, tak jak klasyczne rolety rzymskie w systemie sznurkowym. Maty rolowane nawijają się na dolny wałek, podnoszony do góry razem z tkaniną (odwrotnie niż klasyczne rolety materiałowe). Bogata kolekcja materiałów pozwoli zadowolić gusta nawet najbardziej wymagających klientów.

Standardowe sterowanie mat bambusowych to sznurek. Maty bambusowe nie występują w wersji elektrycznej.

Zobacz przykładowe maty bambusowe:

Maty bambusowe czyścimy wodą z niewielką ilością detergentu. Musimy zwrócić szczególną uwagę na delikatne sznurki splotów materiałowych – ich nadmierne szorowanie może spowodować przetarcia.